ייצוג פלילי

מי נזקק לשירותי עורך דין לצורך ייצוג פלילי?
ייצוג פלילי, עו"ד ייצוג של קטינים, משרדי עורכי דין פליליים במרכז, משרדי עורך דין פלילי במרכז, עו"ד רויטל קוצר


ייצוג פלילי הינו ענף במשפטים, אשר עוסק בהגנה על הפרט מפני המדינה התובעת אותו (כישות קולקטיבית) בשל עבירה על אחד מהחוקים הקיימים במערכת החוקים הישראלית. בניגוד לענפי משפט אחרים, כאן, המדינה היא התובעת, ולכן, עורכי הדין המספקים שירותי ייצוג פלילי צריכים לשלוט בחוקים הרלוונטיים, כמו גם במערכות המשנה שלהם, לדוגמה - עו"ד ייצוג של קטינים, ייצוג בעבירות מין, עבירות רכוש, עבירות סמים, עבירות אלימות וכיו"ב.

ייצוג פלילי - מי נזקק לו?
למעשה, כולנו, בצורה זו או אחרת, עשויים (או עלולים) להזדקק לשירותיהם של עורכי דין המתמחים בייצוג הפלילי. לפעמים, בשל אי ידיעת החוק (למשל, כמו שפוגש עו"ד ייצוג של קטינים במקרים רבים), לפעמים, אף בשל דברים שלא ייחסנו להם חשיבות, או שהואשמנו בהם על לא עוול בכפינו (למשל, האשמת שווא בגין הטרדה מינית ככלי למאבק גירושין או כדרך לסלק מתחרה במרוץ לקריירה).

העניין הוא, שאין אדם החסין מפני מפגש עם ההליכים הפליליים, ולכן, אפילו אם אתם גרים בדרום או בצפון, משתלם לכם לבחור בשירותי משרדי עורכי דין פליליים במרכז, אם משרדי עורך דין פלילי במרכז מציעים לכם את ההגנה הטובה והמתאימה יותר מאלה המצויים בקרבת מקום מגוריכם. הבריאות הנפשית שלכם, תחושת הביטחון שיש לכם גב משפטי מנוסה ומהימן - הם הדבר החשוב ביותר במקרים של הליך פלילי. המרחק - זניח לגמרי!

משרד עו"ד רויטל קוצר צועד איתך לאורך כל הדרך
משרדנו מתמחה בשירותי ייצוג פלילי על תחומיהם השונים. משרד עו"ד רויטל קוצר הינו בעל ניסיון של שנים רבות בייצוג לקוחות בשלבים שונים בהליך הפלילי ובתחומי דין רבים. הידע המקצועי, הניסיון, היחס האישי לכל לקוח מיוצג או מלווה, מבליטים את המשרד על פני שאר משרדי עורך דין פלילי במרכז והופכים אותו למשרד המוביל בתחום. אין לכם צורך להמשיך לחפש משרדי עורכי דין פליליים במרכז, הגעתם אלינו? הגעתם אל המשרד הנכון!
 

עו"ד רויטל קוצר - 052-39-55-300
מתמחה בתחום הפלילי
טלפון
072-33-80-853


דוא"ל
kurevital@gmail.com

כתובת
הבונים 2, נתניה

 

פרטי התקשרות
 

אנא מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם