עורך דין עבירות נוער

מהי חשיבותו של עורך דין עבירות נוער?
עורך דין עבירות נוער, עורך דין מעצר קטינים, עורך דין עבירות מין במרכז, עורך דין עבירת מין, עו"ד רויטל קוצר


שיפוט מבוגרים שונה משיפוט נוער, ולכן, עורך דין פלילי, מבריק ככל שיהיה, אם הוא איננו עורך דין עבירות נוער, לא יתאים לייעוץ ולליווי של בני נוער / קטינים. אם כן, מה נדרש לדעת עורך דין עבירות נוער? אילו תכונות או התמחויות חשוב לבחון בעת בחירת עורך דין מעצר קטינים? ובכלל, מדוע כל כך חשוב לפנות לעורך דין המתמחה בתחום, ולא להסתפק בעורך דין שיש לו ניסיון זעום בו?

עורך דין עבירות נוער - מה הוא אמור לדעת ולעשות?
חוק הנוער (שפיטה, ענישה ודרכי טיפול), תשל"א-1971 מהווה את הבסיס לטיפול בקטינים ובבני נוער, בעת פגישתם את המערכת, בין אם בנקודת המפגש הראשונה בתחנת המשטרה ובין אם לאורך ההליך השיפוטי עצמו. ייעוץ וליווי של עורך דין המומחה בתחום, כמו עורך דין מעצר קטינים, יכול לרכך את המפגש הלחוץ ומלא הסטרס בין הקטין / בן הנוער לבין המערכת. בין העבירות הנפוצות המבוצעות על ידי בני נוער הן עבירות המין, כך שחשוב, בד בבד עם ההתמחות בבני נוער, לבחון כי המדובר גם בשירותי עורך דין עבירת מין, או בשירותי עורך דין עבירות מין במרכז במקרים הרלוונטיים. חשוב מאד שלא לעגל פינות, מאחר וכאשר מדובר בבני נוער או בקטינים, למרות הרושם ה"מרוכך" מעט של המערכת, היא עלולה להשאיר טראומות קשות על הנער/ה המעורבים.

עו"ד רויטל קוצר - ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מקצועי ורחב
משרד עו"ד רויטל קוצר, מתמחה, בין שאר תחומי ההתמחות שלו, בשירותי עורך דין עבירות נוער. במקרים הנדרשים, הוא אף מספק שירותי עורך דין עבירת מין לבני הנוער, תוך שמירה על יחס חם ואישי ודיסקרטיות, בכל אחד מהמקרים המיוצגים והמלווים על ידו. כמשרד עורך דין עבירות מין במרכז המתמחה בבני נוער, הוא מקפיד להיות מעודכן בחקיקות העדכניות ביותר בתחום, ולשרת את מטרות לקוחותיו המיוצגים בכל הדרכים הרבות העומדות לרשותו.
 

עו"ד רויטל קוצר - 052-39-55-300
מתמחה בתחום הפלילי
טלפון
072-33-80-853


דוא"ל
kurevital@gmail.com

כתובת
הבונים 2, נתניה

 

פרטי התקשרות
 

אנא מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם