עו"ד הטרדות מיניות

עו"ד הטרדות מיניות - מדוע כל אחד מאיתנו זקוק לו?
עו"ד הטרדות מיניות, עו"ד הטרדה מינית, עו"ד הליכי מאסר, עו"ד הליכי מעצר, עו"ד רויטל קוצר


נורמות התנהגותיות משתנות עם השנים, ובעשור האחרון, במדינת ישראל - הן השתנו מאד. מחוות שבעבר (למשל, טפיחה על השכם או בדיחה מעט גסה) עברו ללא תגובה, כיום, עלולות לשגר אתכם ישירות לחיפוש אחר ייעוץ וליווי יעיל של עו"ד הטרדות מיניות מקצועי. ולא זאת בלבד שהרף הקצין, אנחנו גם עדים למקרים רבים בהם מואשמים גברים על לא עוול בכפם ונזקקים לשירותי עו"ד הטרדה מינית, אפילו כאסטרטגיה של הצקה במשפטי גירושין מלוכלכים במיוחד. כך שאם בעבר, הצורך בשירותי עו"ד הטרדות מיניות היה שמור למי שבאמת עבר על החוק, כיום, ההאשמה בהטרדה מינית הפכה לכלי נשק מלוכלך במיוחד, הן בחיים האישיים וכן בחיים העסקיים.

עו"ד הטרדות מיניות - תמיד רצוי שיהיה בחיוג המהיר
זה אולי נשמע מוקצן, אבל בימינו, חלק ניכר מההאשמות בהטרדה מינית, מסתכמות בכך שההאשמה מתגלה כהאשמת שווא, האדם משוחרר לביתו (אחרי אות הקלון שהודבק לו ונזקים נוספים, פרטיים ועסקיים שנגרמו לו) ואילו ה"מתלוננת", לכאורה, אפילו איננה נענשת! מצמרר לחשוב כמה אנשים יושבים בבתי הכלא, אחרי שהואשמו על לא עוול בכפם, בטחו בצדקתם ובחוכמתו של בית המשפט ולכן, לא נעזרו בשירותי עו"ד הטרדה מינית, עו"ד הליכי מעצר או עו"ד הליכי מאסר. כך שגם (ובעיקר!) אנשים חפים מפשע, צריכים להגן על עצמם בכל הדרכים האפשריות, ולהיעזר בשירותיו של משרד המתמחה בתחום, בשנייה שמשהו מסוג זה מתחיל לקרות!

עו"ד רויטל קוצר - ניסיון, מקצועיות, דיסקרטיות
משרד עו"ד רויטל קוצר מספק שירותי עו"ד הטרדות מיניות, עו"ד הליכי מעצר ושירותי עו"ד הליכי מאסר, באופן דיסקרטי, מקצועי ומנוסה. הניסיון שצברנו לאורך שנות פעילותנו מאפשר לנו להעניק לכל לקוח המיוצג על ידינו את השירות הטוב ביותר הקיים, הן בתחום ההטרדות המיניות והן בתחומי ההתמחות הפליליים האחרים שלנו. אנחנו מלווים כל לקוח בייעוץ, ליווי וייצוג אישי לאורך כל ההליכים הפליליים, ופועלים על מנת להשיג עבורו את התנאים הטובים ביותר האפשריים.

עו"ד רויטל קוצר - 052-39-55-300
מתמחה בתחום הפלילי
טלפון
072-33-80-853


דוא"ל
kurevital@gmail.com

כתובת
הבונים 2, נתניה

 

פרטי התקשרות
 

אנא מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם