ביטול כתבי אישום

מה צריך לדעת על ביטול כתבי אישום?
ביטול כתבי אישום, הליכי מעצר ומאסר, ייעוץ בתחנת משטרה, ייצוג הליכי מאסר, עו"ד רויטל קוצר

חיפשתם מידע על ביטול כתבי אישום? אם כבר הרצתם את החיפוש שלכם בגוגל, בוודאי כבר גיליתם כי למרות שישנו הרבה מידע תיאורטי על ביטול כתבי אישום, תמיד, השורה התחתונה היא אחת - המלצה לפנות לעורך דין המתמחה בטיפול, בייעוץ ובליווי הליכי מעצר ומאסר, ולא לנסות לטפל בכך בכוחות עצמם, או בייצוגו ובליוויו של עורך דין "כללי" או עורך דין שאיננו מתמחה בתחום. הסיבה לכך פשוטה מאד - ישנו מידע מקצועי רב אותו יש לדעת בנושא, וכתב אישום עלול להוות כתם לכל החיים, כך שעדיף שלא להותיר את הטיפול בידיים שלא בטוח שתבאנה את הפתרון הטוב והבטוח ביותר עבורכם!

מה חשוב מאד לדעת לפני בחירת משרד ערכי דין לצורך ביטול כתבי אישום?
חשוב מאד לדעת, כי גם לאחר הגשתו של כתב האישום, הייצוג המשפטי המתאים והמקצועי עשוי להצליח להביא לסיומו של ההליך הפלילי, וזאת, ללא תוצאות פוגעניות לנאשם. אבל, כמו מרבית התהליכים וההליכים, פעולות המבוצעות מוקדם ככל האפשר, כמו ייעוץ בתחנת משטרה על ידי עורך דין אשר התמחותו היא הליכי מעצר ומאסר או ייצוג הליכי מאסר כאשר הם מתרחשים, יבטיחו דרך קלה בהרבה להשגת ביטול כתב האישום המיוחל.

יחד עם זאת, מאחר ומדובר במערכת מורכבת ולא ידידותית במיוחד לעוברים בה, ייצוג משפטי מומחה לא רק יקל עליכם את התחושה של היותכם בודדים מול המערכת, אלא גם, ובעיקר - יכול לצמצם את הנזקים שאתם עלולים לגרום לעצמכם מחוסר ידע או מלחץ.

עו"ד רויטל קוצר - ניסיון, מקצועיות ויחס אישי
משרד עו"ד רויטל קוצר הינו משרד בעל ניסיון רב שנים בהליכים הנחוצים לצורך ביטול כתבי אישום בתחומי דין רבים. בנוסף לייעוץ וליווי במהלך הגשת כתבי אישום, אנחנו מתמחים גם בפעולות שונות נוספות, כמו ייעוץ בתחנת משטרה, ייצוג הליכי מאסר וכן הלאה, אשר מאפשרים לאדם המלווה על ידי משרד עו"ד רויטל קוצר לצמצם את הנזקים הנגרמים לו עד למינימום האפשרי. בזכות רמתו המקצועית של המשרד, במקרים רבים, אותו "מינימום אפשרי" פירושו, כלל ללא כל פגיעה.
 

עו"ד רויטל קוצר - 052-39-55-300
מתמחה בתחום הפלילי
טלפון
072-33-80-853


דוא"ל
kurevital@gmail.com

כתובת
הבונים 2, נתניה

 

פרטי התקשרות
 

אנא מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם