ייצוג פלילי לקטינים

מדוע ייצוג פלילי לקטינים מורכב כל כך?
ייצוג פלילי לקטינים, ייצוג של קטינים, ייצוג של קטינים בתחנות המשטרה, ייעוץ לקטינים, עו"ד רויטל קוצר


אם מעצר או הליך משפטי הם "חוויה" מהסוג אשר עלול להותיר טראומה אצל אנשים בוגרים ומיושבים בדעתם, כאשר מדברים ייצוג פלילי לקטינים, מדברים על חוויה מורכבת בהרבה, מאחר ונכנסים לתוכה מרכיבים נוספים ושונים. בין המרכיבים הללו, ניתן למנות את מצבו הרגשי של הקטין, יכולתם של בעלי תפקידים מבוגרים להפעיל עליו לחץ, וכן, גם הפאניקה שעלולה לאחוז בו, בשל תחושת הבידוד מחברים ומשפחה בעת מעצר וחקירות. ייצוג פלילי לקטינים מתחשב בכל הגורמים האלה, ויודע גם, כי המערכת רואה בהם אגוז קל לפיצוח, ולכן, ייצוג של קטינים צריך להתחיל מוקדם ככל האפשר, על מנת לצמצם את הנזקים הנגרמים במידת האפשר.

מהו ייצוג פלילי לקטינים?
למרות שמערכת שיפוט בני הנוער בישראל זוכה למעמד שונה מזו לו זוכה מערכת המשפט הרגילה, והעבירות הפליליות המבוצעות על ידי קטינים נדונות ע"י שופטים המוסמכים לכך ובבתי הדין לנוער, בפועל, מתפקד בית דין כזה, במקביל, גם כגורם שיקומי וגם כבית משפט פלילי. אבל, הגעה לבית משפט כזה, היא רק אמצע הדרך של המסע, כי ייצוג של קטינים הנאשמים בעבירה עשוי להתחיל בעת ייעוץ לקטינים בתחילת התהליך, ייצוג של קטינים בתחנות המשטרה, ועשוי להמשיך גם לאחר המשפט, בליווי של הקטין בהמשך דרכו.

על עורך דין המתמחה להכיר את חוק הנוער (שפיטה, ענישה ודרכי טיפול), תשל"א-1971 על בוריו ולעומקו, עליו להכיר מקרוב את הדרכים בהן פועלים בתי הדין לנוער, עליו להתמצא במגוון אפשרויות השיקום העדכניות הקיימות, ובין לבין, עליו גם לספק את התמיכה הנדרשת לקטין ולמשפחתו ולהיות בקשר עם גורמי החינוך והרווחה המעורבים במקרה.

משרד עו"ד רויטל קוצר - יחס אישי חם, בנוסף למקצועיות!
למשרד עו"ד רויטל קוצר ניסיון רב בכל הנוגע להליכי ייצוג פלילי לקטינים. יכולותיו של המשרד, בד בבד, גם לטפל בפן המשפטי של הבעיה (כמו ייצוג של קטינים בתחנות המשטרה או ייעוץ לקטינים בטרם תחילת ההליכים) וגם, במקביל, לטפל באספקטים האחרים (כמו קשר עם גורמי הרווחה ומשפחתו של הקטין) מאפשרות לקטין ולבני משפחתו לשוב ולחזור לשגרת החיים שלהם בהקדם, מתוך הידיעה כי הטיפול נמצא בידיים המיומנות והמקצועיות ביותר אשר קיימות כיום!

 

עו"ד רויטל קוצר - 052-39-55-300
מתמחה בתחום הפלילי
טלפון
072-33-80-853


דוא"ל
kurevital@gmail.com

כתובת
הבונים 2, נתניה

 

פרטי התקשרות
 

אנא מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם