משרד עו"ד הליכי מאסר

מאסר? מעצר? אתם זקוקים לליווי של משרד עו"ד הליכי מאסר!
משרד עו"ד הליכי מאסר, משרד עו"ד הליכי מעצר, משרד עו"ד לעבירות פליליות, משרד עו"ד מעצרים, עו"ד רויטל קוצר


התנהלות משפטית במקרים של ביצוע עבירות פליליות בכל תחום, עלולה להתדרדר ולהגיע למצבים בהם היא כוללת מעצר ואף מאסר. למרות הקרבה בין המילים והבלבול הידוע בציבור, מדובר בשני הליכים השונים זה מזה, כך שרצוי לדעת את ההבדל, על מנת להבין אם אתם זקוקים לשירותיו של משרד עו"ד הליכי מעצר או שדווקא תפיקו תועלת משירותי משרד עו"ד הליכי מאסר.

מלבד ההרכב, השוני העיקר בין ההליכים, הוא מטרתם ומיקומם לאורך ההליך המשפטי. מעצר הוא אחד האמצעים המופעלים נגד חשודים בעבירה תוך כדי ההליך הפלילי. מטרתו היא לסייע בחקירה, תוכל כדי מניעה של פגיעה אפשרית באינטרסים של החקירה (למשל, כדי למנוע תיאום עמדות עם שותפים, או למנוע הפעלת לחץ על עדים). מאסר, לעומתו, מהווה את סיומו של הליך פלילי ומגיע אחרי הרשעתם של הנאשמים. למרות שמדובר, לכאורה, בהתמחויות שונות, משרד עו"ד הליכי מאסר יכול ללוות את האדם לכל אורך ההליך הפלילי.

מדוע נדרש משרד עו"ד הליכי מאסר?
ההליך הפלילי, בין אם הוא כולל הליכי מעצר ובעיקר אם הוא מגיע לכלל מאסר, יוצר חוויה טראומטית משמעותית לאדם המעורב בהם, בעיקר כאשר זו הפעם הראשונה עבורו. משרד עו"ד מעצרים יכול לספק לעצור את המידע החסר לו בדבר זכויותיו וחובותיו, שכן, זהו בדיוק תחום ההתמחות של משרד עו"ד הליכי מעצר והוא מחזיק בידיו את הידע העדכני ביותר בנושא. ליווי של משרד עו"ד לעבירות פליליות מקצועי ומיומן, יכול ללוות את האדם לכל אורך ההליך הפלילי, ולספק לו לא רק את ההגנה המשפטית הנחוצה לו, אלא גם את ה"גב" והעוגן לחיים שמחוץ למערכת המשפט.

משרד עו"ד רויטל קוצר - משרד עו"ד לעבירות פליליות
עו"ד רויטל קוצר ועורכי הדין הנוספים העובדים במשרד, הינם בעלי ניסיון רב, ומעניקים שירותי משרד עו"ד מעצרים, כמו גם שירותי משרד עו"ד הליכי מאסר. באופן זה, אתם יכולים להיות מלווים על ידי משרד עורך דין אחד ויחיד לכל אורכו של התהליך, ולדעת, כי הטיפול בכם נמצא בידיהם המיומנות של אנשי מקצוע רציניים.
 
 

עו"ד רויטל קוצר - 052-39-55-300
מתמחה בתחום הפלילי
טלפון
072-33-80-853


דוא"ל
kurevital@gmail.com

כתובת
הבונים 2, נתניה

 

פרטי התקשרות
 

אנא מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם