עורכי דין לעבירות פליליות

במה עוסקים עורכי דין לעבירות פליליות?
עורכי דין לעבירות פליליות, עורכי דין עבירות מין, עורכי דין עבירות נוער, עריכת דין הליכי מאסר, עו"ד רויטל קוצר


הדין הפלילי בישראל הינו מורכב למדי וכולל סוגים רבים של תתי-תחומים, אשר בכל אחד מהם, מן הסתם, על מנת להעניק את הייצוג הטוב ביותר ללקוחותיהם, נדרשים עורכי דין לעבירות פליליות להתמחות. בין עורכי דין לעבירות פליליות ניתן למצוא עורכי דין עבירות מין, עורכי דין עבירות נוער ועוד תחומי משפט וספציפיקציה נוספים, אשר יחד יוצרים את כלל ציבור עורכי הדין המתמחים בעבירות פליליות ( או "הפליליסטים", כפי שהם מכונים לעיתים קרובות.

עורכי דין לעבירות פליליות - מה משותף לכולם?
הגורם המאחד (והמייחד) את עורכי הדין העוסקים בפלילים, הוא המשפט הפלילי. הענף המשפטי, אשר במהותו, נמצאת המטרה של הסדרת חיי הכלל, תוך הגדרתן של התנהגויות שליליות ספציפיות כבלתי חוקיות (עבירה על החוק). האדם או האנשים המפרים את כללי ה"עשה" ו"אל תעשה" המעוגנים בחוקים, יואשמו בביצוען של עבירות פליליות, יועמדו לדין בחלק גדול מהמקרים, וייענשו בהתאם לעונשים הקבועים בחוקים הרלוונטיים לעבירה שבוצעה.

אכיפתו של המשפט הפלילי מוטלת על המדינה, וההליכים בסוג זה של משפט מתנהלים בין המדינה (כישות הקולקטיבית) לבין הפרט (החשוד, העציר, הנאשם או האסיר). לכאורה, המפגשים בין הרשויות (המשטרה, בתי המשפט וכן הלאה) לבין הפרט יכולים להתנהל ללא ייצוג משפטי, אולם במרבית המקרים, לייעוץ, לליווי ולייצוג משפטי יש בהם משקל מכריע, למשל, כמו עריכת דין הליכי מאסר, עורכי דין עבירות מין או עורכי דין עבירות נוער.

עו"ד רויטל קוצר - משרד עורכי דין לעבירות פליליות
משרדנו, משרד עו"ד רויטל קוצר, מתמחה בעבירות פליליות בטווח נרחב של תחומים. אנחנו מייעצים, מלווים ומייצגים את לקוחותינו - בוגרים ובני נוער, החל מהשלב הראשוני, עוד בטרם מתבצעת החקירה הראשונה, דרך ליווי בעת המעצר וכלה בשירותי עריכת דין הליכי מאסר. חשוב לנו לאפשר לכל אחד מלקוחותינו לזכות בייצוג ובגב המשפטי הרחב והמקצועי ביותר, ולספק לו את הידיעה והביטחון כי הטיפול במקרה שלו נמצא בידיים טובות ביותר!
 

עו"ד רויטל קוצר - 052-39-55-300
מתמחה בתחום הפלילי
טלפון
072-33-80-853


דוא"ל
kurevital@gmail.com

כתובת
הבונים 2, נתניה

 

פרטי התקשרות
 

אנא מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם