עריכת דין פלילי

עריכת דין פלילי - לא תחום קשוח כפי שחשבתם?
עריכת דין פלילי, עבירות מין בקטינים, עבירות נוער, עבירות איומים, עו"ד רויטל קוצר


עריכת דין פלילי, ובמיוחד בתחומים ספציפיים כמו עבירות נוער, דורשת התמחויות מיוחדות, ולעיתים גם גישה ופרספקטיבה, אשר נדרשת פחות בתחומי המשפט האחרים. ההגנה שמעניק עורך דין פלילי על הפרט מפני המדינה כתובעת, מצריכה שליטה מקיפה ומעמיקה במערכת החוקים הישראלית, כמו גם התמחות בתחום המשפט הרלוונטי לפעילותו של משרד עורכי הדין. מאחר, ולעיתים, בתחומי עיסוק מסוימים עריכת דין פלילי נדרשות (מעבר לניסיון ולמקצועיות) גם תכונות נוספות (למשל, תחום עבירות מין בקטינים דורש דיסקרטיות ורגישות ראויות), הייצוג והליווי אינם בהכרח נמדדים על פי האספקט המקצועי בלבד, אלא כוללים קריטריונים נוספים, שהם, לכאורה, פחות מדידים וניתנים לכימות.

היכן נדרשת רגישות בעת עריכת דין פלילי?
מרבית העבירות הנוגעות בקטינים ובבני נוער, בין אם הם החשודים/המואשמים בהן ובין אם הם אלה שנפלו קורבן להם (למשל, עבירות מין בקטינים, עבירות נוער, וגם עבירות איומים המבוצעות בין בני נוער), דורשות גישה מיוחדת, היוצאת מתוך נקודת ההנחה כי לא משנה באיזה "צד" של החוק נמצאים הנער או הנערה, חשוב להקל עליהם, ככל שניתן, את המפגש עם המערכות השונות. גישה זו, אמנם, מגובה על ידי יחסה של המדינה למשפט הפלילי בבני נוער, אולם, לעיתים קרובות, הדרך היחידה לרכך את המפגש באמת, היא ייעוץ וליווי של עורך דין שמתמחה בייצוג פלילי של קטינים ובני נוער.

משרד עו"ד רויטל קוצר - ייעוץ, ליווי וייצוג בגובה העיניים שלכם!
כמשרד בעל ניסיון רב בתחום עריכת דין פלילי, אנחנו במשרד עו"ד רויטל קוצר מודעים לצורך ברגישות, ביחס חם ואישי ובצורך להעניק ללקוח המלווה (בלי קשר לגילו) את תחושת הביטחון שאובדת לו, בעת המפגש הראשון עם ההליך הפלילי. יכולותינו להעניק ללקוח את הגב הרגשי הזה, בצד המקצועיות הרבה שלנו, הופכת אותנו למשרד המתאים לכל לקוח, בכל גיל, בין אם המדובר על עבירות איומים, עבירות סמים או כל עבירה פלילית אחרת.
 

עו"ד רויטל קוצר - 052-39-55-300
מתמחה בתחום הפלילי
טלפון
072-33-80-853


דוא"ל
kurevital@gmail.com

כתובת
הבונים 2, נתניה

 

פרטי התקשרות
 

אנא מלאו פרטיכם בטופס

ונחזור אליכם בהקדם